Hlavná stránka
O škole
Štúdium, odbory
Pripravujeme
Podujatia
Ponuka
Naše úspechy
Napísali o nás
Galéria
Naše úspechy
Memoriál J. Jakubíkovej Tlačiť E-mail
 Dňa 22.10. 2016 sa mažoretkový klub Bella zúčastnil medzinárodnej nepostupovej súťaže pod názvom Memoriál Janky Jakubíkovej, ktorá sa konala v Púchove.
Súťaž zorganizovalo CVČ Včielka Púchov, domáce mažoretky Nelly a asociáca mažoretkového športu Slovensko.
Základnú umeleckú školu a naše mesto sme reprezentovali s 9 súťažnými choreografiami vo vekových kategóriách deti, junior a senior.


  
Celý článok...
 
DVA TITULY PRE TURZOVKU VĎAKA MK BELLA Tlačiť E-mail
Sample ImageSample Image  

 V dňoch 7. 7. - 10. 7. 2016 sa konal 13. ročník Majstrovstiev Európy v mažoretkovom športe, po prvýkrát
na Slovensku, konkrétne v Púchove. Na organizácií sa podieľali domáce mažoretky Nelly z Púchova spolu s Asociáciou mažoretkového športu Slovensko. V Púchove sa stretlo približne 2 700 mažoretiek z 90 mažoretových súborov a klubov z Rakúska, Bosny a Hercegoviny, Bulharska, Chorvátska, Českej republiky, Maďarska, Talianska, Poľska, Ruska, Srbska, Slovenska a Slovinska. Náš mažoretkový klub, ZUŠ, Mesto Turzovka a Slovensko zastupovalo 14 dievčat z vekovej kategórie junior a senior.
Umiestnenia:
1. miesto – MAJSTER EURÓPY
- miniformácia flag senior (Lenka Bebčáková, Pavla Jarošová, Michaela Stuchlá, Miroslava Hutyrová, Tatiana Smädišová, Denisa Srníčková a Kláre Furdanová),
3. miesto – II. VICEMAJSTER EURÓPY - miniformácia baton senior (Dominika Dlhopolčeková, Laura Gajdičiarová, Marcela Niniková, Klaudia Krčmáriková, Tatiana Smädišová, Pavla Jarošová a Miroslava Hutyrová),

 
Celý článok...
 
MERCI POHÁR Tlačiť E-mail
Sample Image
V sobotu 18. júna sa zúčastnili dievčatá z  MK BELLA súťaže MERCI POHÁR, ktorý organizovali mažoretky Merci zo Záhorskej Vsi.
Náš klub zastupovalo 21 dievčat z vek. kategórie deti, junior a senior. Predstavili sme desať súťažných choreografií, z toho bolo deväť choreografií ocenených medailou. Naše umiestnenia:
1. miesto (Sólo pom senior)
1. miesto (Mini pom senior)
2. miesto (Sólo baton deti)
2. miesto (Mini baton deti)
  
Celý článok...
 
Mia Festival Praha Tlačiť E-mail
Sample Image


Víkend prežili dievčatá z TS REFLEX v tanečnej atmosfére. Zúčastnili sa na medzinárodnom finále v Prahe, po postúpení zo semifinálového kola, ktoré sa konalo v Ostrave v apríli. Dievčatá štartovali s malými choreografiami Dance mission a Disco dance.
1. miesto si odniesli dievčatá Tatiana Dorociaková, Kristína Vircová, Nikola Kubalová, Barbora Puškárová a Patrícia Saksonová.
4.miesto získali Anetka Frollová, Alica Hrancová, Lenka Matejíková, Barborka Zbojková, Janka Zavičarová

  
Celý článok...
 
Šesť týždňové súťažné turné prinieslo SILVERKÁM 23 ocenení Tlačiť E-mail

V  aprSample Imageíli sa tanečná skupina SILVER z Turzovky zúčastnila piatich tanečných súťaží – domácej súťaže v Turzovke, regionálneho kola Tanečnej skupiny roka v Zlíne, celoslovenskej súťaže Top dancing v Topolčanoch, tanečnej súťaže Dancerose v Ružomberku a Majstrovstiev Moravy v Zlíne. Súťažili najmä s veľkými disco choreografiami, v Turzovke aj s menšími formáciami.

 

 

 
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 5 z 109