Hlavná stránka
O škole
Štúdium, odbory
Pripravujeme
Podujatia
Ponuka
Naše úspechy
Napísali o nás
Galéria
Naše úspechy
VIENNA CHRISTMAS OPEN Tlačiť E-mail
Sample Image12 štátov, 61 súborov, vyše 300 choreografií, to je bilancia medzinárodnej mažoretkovej súťaže VIENNA CHRISTMAS OPEN, ktorá sa konala v nedeľu 7. decembra 2014 vo Viedni a bola zároveň našou poslednou súťažou v sezóne 2014.
V silnej konkurencii sme sa nestratili a s výnimkou jednej choreografie sa všetky naše formácie umiestnili v prvej polovici výsledkových listín.
Svoju medailovú zbierku sme opäť obohatili o 6 ďalších vzácnych kovov a domov sme si priviezli vianočné 3 zlaté a 3 strieborné medaile. Okrem ocenení a dojmov zo súťaže si odnášame aj neopakovateľný zážitok z prehliadky večernej vianočnej Viedne.
Celý článok...
 
NICOLky opäť úspešné Tlačiť E-mail
NICOLky opäť úspešné V sobotu 27. septembra 2014 sme vycestovali do Bratislavy, aby sme sa zúčastnili  4. ročníka súťaže „Prešporský pohár“.
Tejto nepostupovej medzinárodnej súťaže vo veľkých a malých formáciách baton, pom-pom a mix sa zúčastnilo 18 súborov zo Slovenska, Maďarska a Čiech.
Po vynikajúcich výsledkoch z predchádzajúcich troch mažoretkových súťaží sme z Prešporského pohára pridali do zbierky trofejí ďalšie medailové umiestnenia.
Všetky choreografie boli ocenené a domov sme sa vrátili s 11 zlatými, 3 striebornými a 2 bronzovými medailami:
Celý článok...
 
ME & MS - POREČ - 28. - 31. 08. 2014 Tlačiť E-mail
1. miesto MINI MIX senior - MAJSTER ME&MS
 Miroslava Hutyrová, Michaela Stuchlá, Petra Bajáková, Dominika Dlhopolčeková, Anna Bernátová
a Klaudia Krčmáriková

3. miesto SÓLO BATON junior - II. vicemajster ME&MS
 Laura Gajdičiarová
Celý článok...
 
Majstrovstvá Slovenska 2014 Tlačiť E-mail
 Sample ImageV dňoch 14. – 15. 6. sa v Martine konal 11. ročník Majstrovstiev Slovenska v mažoretkovom športe. Na tejto celoštátnej kvalifikačnej a postupovej súťaži v sekciách baton, pom pom, mix a flag sa zúčastnili mažoretky 34 súborov Slovenska.
V sobotu sme bojovali i my o cenné kovy so 14 choreografiami v malých formáciách. V dopoludňajších hodinách sa predstavili naše kadetky, popoludní sa súťažilo v juniorskej kategórii a vo večerných hodinách podali perfektný výkon i naše seniorky.
Umiestnenia:
  
Celý článok...
 
Do zbierky ocenení pre REFLEX pribudli ďalšie medaile a poháre Tlačiť E-mail
 

V piatok 25. 4.  2014 usporiadalo CVČ Turzovka už 11.ročník  tanečnej súťaže.  Pre niektoré dievčatá to bolo ich prvé súťažné vystúpenie. Aj tu sa mohli a obohatila svoju zbierku ocenení.tešiť z pohárov a medailí.
2. miesto Nikolka, Tatiana, 2. miesto disco formácia Blue Attack , 3. miesto skupina do 8 rokov.
3. 5. 2014 sme sa zúčastnili tanečnej súťaže Tanečný Kubín odkiaľ  si dievčatá priniesli diplomy za účasť vo finále.
V sobotu 10. 5. 2014 sa konala súťaž Považskobystrický pohár , ktorej  organizátorom je Mesto Považská Bystrica a CVČ. Celkovo sa súťaže zúčastnilo 1198 súťažiacich v troch vekových kategóriach, z 38 tanečných skupín SR. Domov sme priviezli 5 medailových umiestnení:


  
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 26 - 30 z 109