Hlavná stránka
O škole
Štúdium, odbory
Pripravujeme
Podujatia
Ponuka
Naše úspechy
Napísali o nás
Galéria
Naše úspechy
Úspechy tanečnej skupiny REFLEX Tlačiť E-mail
 Sample Image Pred dvoma týždňami začali  svoju tanečnú sezónu TS REFLEX, ktorá pracuje  pod vedením Miroslavy Badžgoňovej  v Považskej Bystrici na celoslovenskej súťaži POVDANCE 2014. Naše dievčatá predstavili dve malé a dve veľké formácie v kategórií deti a mládež.

  
Celý článok...
 
"O pohár města Hranice" Tlačiť E-mail
V sobotu 12. 10. 2013 sme cestovali do Hraníc na Morave, kde sa konal  3. ročník nepostupovej  súťaže "O pohár města Hranice", ktorú usporiadali Mažoretky Marcely Synkovej.
V dopoludňajších hodinách prebehla súťaž veľkých formácií baton a pom-pom ako i súťaž miniformácií baton. Do súťaže sa zapojila veľká skupina senior baton, veľká formácia kadet pom-pom, miniformácia kadet baton a miniformácia senior baton. Všetky súťažné formácie boli medzi ocenenými:
1. miesto - veľká formácia kadet pom-pom
2. miesto - miniformácia kadet baton
1. miesto - miniformácia senior baton
1. miesto - veľká formácia senior baton + ocenenie za najlepšie pódiové vystúpenie a najväčší počet získaných bodov  za choreografiu v dopoludňajšej časti súťaže
Celý článok...
 
Memoriál Jiřího Necida - Olomouc Tlačiť E-mail
V sobotu 21. septembra sme vycestovali do Olomouca, kde sa konal II. ročník medzinárodnej súťaže „Memoriál Jiřího Necida“, ktorý bol venovaný zakladateľovi mažoretkového športu v Českej republike a neskôr v Európe, p.Jiřímu Necidovi.
Účasť na tejto súťaži prijalo asi 600 mažoretiek z 20 tímov Česka, Slovenska a Poľska, aby si spoločne takýmto spôsobom uctili jeho pamiatku. Súťažilo sa vo veľkých formáciách baton, pom-pom, mix, show a v miniformáciách mix. 
My sme súťažili v štyroch disciplínach a domov sme si priviezli 3 cenné kovy. Seniorky získali v disciplínach mix a minimix  strieborné medaile a veľká formácia baton so ZORROM obsadila 4.miesto. Kadetky si vybojovali s pom-pomovou choreografiou  bronzovú medailu.
 
ME v Maďarsku Tlačiť E-mail
 Sample ImageV dňoch 22. – 25. 8. 2013 sa v meste Tatabánya v Maďarsku
konali už X. Majstrovstvá Európy v mažoretkovom športe, na ktorých sme bojovali o vzácne kovy i my, nominované Asociáciou mažoretkového športu Slovensko  v 8 disciplínach.
Hneď prvý deň súťaženia bol pre nás úspešný. Dokázali sme, že vieme narábať obidvoma náčiniami mažoretiek a po získanom striebre veľkej formácie mix senior z Majstrovstiev SR, sme pridali do svojej zbierky titul I. VICEMAJSTER Európy, strieborné medaile a krásny pohár i z jubilejného európskeho šampionátu.
  
Celý článok...
 
CENA MESTA TURZOVKA NA ROK 2013 Tlačiť E-mail
 Sample Image  Ocenenie bolo udelené veľkej formácii MIX SENIOR 2012 v zložení:
Bajáková Petra, Barčáková Valéria, Bebčáková Lenka, Bernátová Anna, Dlhopolčeková Dominika, Dodeková Žaneta,
Furdanová Klára, Gajdičiarová Norika, Jarošová Pavla, Kaderková Barbora, Kobolková Magdaléna, Krčmáriková Klaudia,
Niniková Marcela, Smädišová Natália, Smädišová Tatiana, Svitková Soňa, Sučíková Barbora, Šutariková Soňa
 
 
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 31 - 35 z 109