Hlavná stránka
O škole
Štúdium, odbory
Pripravujeme
Podujatia
Ponuka
Naše úspechy
Napísali o nás
Galéria
Naše úspechy
Úspech doma aj v Bojniciach Tlačiť E-mail
Sample Image

Dňa 12. 4. 2013 sa konal už 10. ročník tanečnej súťaže Tanečné topánky 2013, ktorého usporiadateľom je CVČ Turzovka. Dievčatá z TS REFLEX sa ukázali s novými malými a veľkými disco formáciami. Najlepší boli odmenení medailami, pohármi a upomienkovými predmetmi.
1. miesto duo disco Nikolka Michalíková, Táňa Dorociaková
1. miesto disco formácia deti Shake, Shake
2.miesto sólo disco Kika Vircová

 

  
Celý článok...
 
Úspešné práce Výtvarného odboru Tlačiť E-mail
Sample Image

Naši výtvarníci sa ešte v minulom roku zúčastnili celoslovenskej súťaže Netradičná módna prehliadka, téma HUDBA, ktorej vyhlasovateľom bola Základná umelecká škola Imra Weinera Kráľa v Považskej Bystrici. Za model ,,Harmónia vážnej hudby,, získali cenu Spolku priateľov a rodičov pri ZUŠ IWK.
Tohto roku prebehol už 28. ročník celoslovenskej výtvarnej súťaže “Vesmír očami detí“. Výtvarnú súťaž s astronomickou tematikou vyhlasuje  Slovenská ústredná hvezdáreň v Hurbanove v spolupráci s hvezdárňami a vzdelávacími zariadeniami na Slovensku. Je určená deťom z materských, základných a umeleckých škôl. Krajská hvezdáreň v Žiline zabezpečovala dve regionálne kolá, pre región Kysúc ako aj pre žilinský región. Odborná porota vybrala za každý región 25 najlepších prác, ktoré zabojujú v celoslovenskom kole. Z našej školy to boli tri práce dievčat Miroslavy Perďochovej, Janky Barancovej a Alexandry Pytlákovej.

  
Celý článok...
 
Dancerose 2013 Tlačiť E-mail
Sample Image
 
 Mesto Ružomberok, SZUŠ a Agentúra MAMBU organizovali  v  sobotu  11. ročník  celoslovenskej tanečnej súťaže Dancerose 2013, ktorej sa zúčastnila aj TS REFLEX, ktorá pracuje  pri Základnej umeleckej škole.
Deti s disco choreografiou Shake, Shake  získali 3. miesto. V semifinále sa predstavili aj juniorky s choreografiou Don´t stop a kategória mládež s choreografiou Power Energy.

 
 
Vydarený záver súťažnej sezóny pre veľké formácie Tlačiť E-mail
 Sample ImageV sobotu 17. 11. o 3,50 hod  vyrazili Nicolky na východ Slovenska, do Sabinova, kde sa konala medzinárodná nepostupová súťaž malých a veľkých formácií baton a mix pod názvom "Sabinovská palička". Ani skoré vstávanie a  4-hodinová cesta autobusom neovplyvnila naše výkony. Túto súťaž sme si "užili" a ako skupina sme sa rozlúčili s tohtoročnou súťažnou sezónou naozaj ako sa patrí, ziskom 12 medailových ocenení - 7 zlatých, 3 strieborné a 2 bronzové.
  
Celý článok...
 
O pohár města Tlačiť E-mail
 Sample Image

 

V sobotu 20. 10. 2012  cestovali mažoretky NICOL do Hraníc na Morave, aby sme sa zúčastnili 2. ročníka nepostupovej  súťaže O pohár města Hranice 2012, ktorú usporiadali Mažoretky Marcely Synkovej. V dopoludňajších hodinách sa do súťaže zapojila veľká skupina senior baton, miniformácia junior baton a miniformácia senior baton. Získali 1 pohár za prvé miesto a 2 poháre za druhé miesta. V popoludňajších hodinách súťaž pokračovala paličkovými sólami a duami. Dievčatá zabojovali a v silnej konkurencii mažoretiek z asociácie NBTA získali 2 prvé, 1 druhé a 2 tretie miesta:

 

  
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 41 - 45 z 109