Hlavná stránka
O škole
Štúdium, odbory
Pripravujeme
Podujatia
Ponuka
Naše úspechy
Napísali o nás
Galéria
Naše úspechy
Prešporský pohár Tlačiť E-mail
 
 

V sobotu 13. októbra  zavítali mažoretky NICOL do Bratislavy, aby  sa zúčastnili 2. ročníka medzinárodnej nepostupovej súťaže „Prešporský pohár“, ktorej vyhlasovateľom a organizátorom bola Asociácia mažoretkového športu Slovensko a  hlavným spoluorganizátorom Mažoretky TINA Bratislava. V športovej hale Domu športu sa súťažilo vo veľkých a malých formáciách baton a mix. Po vyhlásení výsledkov  obohatili zbierku trofejí o 2 zlaté, 5 strieborných a 1 bronzovú medailu.

  
Celý článok...
 
TRENČIANSKA PALIČKA Tlačiť E-mail
 Sample Image V sobotu 22. 9. 2012 sa v Trenčíne na Štúrovom námestí konal 1. ročník festivalu mažoretkových skupín „Trenčianska palička“ pod záštitou predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja MUDR. Pavla Sedláčka. Tejto medzinárodnej nepostupovej súťaže mažoretiek vo veľkých formáciách baton sa
zúčastnila i naša seniorska skupina. Po slávnostnom sprievode mestom s dychovou hudbou a otvorení festivalu prebiehali v dopoludňajších hodinách pódiové choreografie.

  
Celý článok...
 
ČSMT má talent - Andrej Kampf Tlačiť E-mail
Sample Image
 
  
 
Nicolky si z Majstrovstiev Európy doniesli zlatú medailu Tlačiť E-mail
Sample Image 
 Turzovské mažoretky NICOL patria v tomto novodobom, no atraktívnom a čoraz náročnejšom športe, k stáliciam a oporám reprezentácie mesta, regiónu, ale i celého Slovenska. Svoje jedinečné postavenie si vybojovali počas takmer 15-ročného pôsobenia tvrdou a neúnavnou prácou stovák dievčat, ktoré sa do činnosti súboru aktívne zapájajú vo všetkých vekových kategóriách a technických disciplínach. I preto už po 8-krát  mažoretky NICOL reprezentovali Turzovku, Kysuce a  Slovensko na  Majstrovstvách Európy v mažoretkovom športe, na ktoré boli nominované Asociáciou mažoretkového športu Slovensko – a to v 10-tich disciplínach na základe umiestnenia z  Majstrovstiev SR v Sabinove.    
Celý článok...
 
Vrbovčiansky pohár Tlačiť E-mail
Sample Image

V sobotu 16. 6. 2012 sme vycestovali na juhozápadné Slovensko, do najzápadnejšej obce Myjavského regiónu, obce Chvojnica, kde mažoretkový klub Vanessa Vrbovce poriadal 
2. ročník súťaže „Vrbovčiansky pohár“.
Zo súťaže sme si priviezli:

5 x zlato:

 
  
Celý článok...
 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 46 - 50 z 109