Hlavná stránka
O škole
Štúdium, odbory
Pripravujeme
Podujatia
Ponuka
Naše úspechy
Napísali o nás
Galéria
Napísali o nás
Saltare Orbis 2013 Tlačiť E-mail
V sobotu 5. mája 2013 sa konal 6. ročník medzinárodnej tanečnej súťaže v Malackách Saltare Orbis 2013. Stretli sa tu súbory z rôznych kútov Slovenska. Dievčatá sa predstavili v malých a veľkých formáciach. Malé formácie  boli náročné nielen pre  porotcov  ale aj tanečníkov. Hodnotili štýl hip hop, disco, show a scéniku v jednej kategórii. Aj napriek tomu si dievčatá priniesli domov medailové ocenenia:
1. miesto disco formácia mládež Power Energy
3. miesto deti disco mala choreg. Eliška Machovčáková, Paťka Saksonová, Nikolka Michalíková, Táňa Dorociaková, Kika Vircová 
3. miesto deti duo disco NIkolka Michalíková, Táňa Dorociaková 
Za svoje vynikajúce výkony ocenila porota  naše dievčatá medailami: duo disco Laura Gajdičiarová, Ivanka Barčáková , Marcela Niníková ,Anna Bernátová a sólo disco Kristínka Vircová.

 
Gitaristi v Poľsku Tlačiť E-mail
Kety- poľské partnerské mesto mesta Turzovky usporiadalo 1. mája 2013 už po druhý krát stretnutie gitaristov pod názvom  ,Priatelia gitár  spojte sa,,. Išlo o pokus o zápis do Guinessovej knihe rekordov. Podmienkou zápisu bolo zapojiť čo najväčší počet účastníkov, ktorí sa stretli na pódiu a na určený pokyn zahrali spoločnú skladbu od Jimiho Hendrixa - Hey Joe.
Tohto stretnutia sa zúčastnili aj žiaci našej školy Radoslav Hroš, Július Sabela, Viktor Straka, Marek Nekoraník, Jozef Bernát so svojimi pedagógmi J. Kužmom a R. Miníkom. Aj napriek nepriaznivému počasiu si všetci zúčastetní odniesli z tohoto výborne zorganizovaného podujatia hodnotné umelecké zážitky. 
 
Literárno - dramatický odbor Tlačiť E-mail
Sample Image  Žiaci Literárno-dramatického odboru ZUŠ Turzovka spríjemnili jedno popoludnie deťom z Detského domova sv. Jozefa.
Zahrali im hru O Popoluške. Deťom sa ich predstavenie veľmi páčilo a mladých divadelníkov odmenili veľkým potleskom.
S rovnakým predstavením sa žiaci zúčastnili aj divadelnej prehliadky Dielo tvojich rúk v Topoľčanoch, kde reprezentovali Základnú umeleckú školu i Mesto Turzovka.
  
Celý článok...
 
Krásne Vianoce Tlačiť E-mail
Sample Image
Celý článok...
 
NICOL Tlačiť E-mail

http://www.nicolturzovka.eu/
Toto je  nová oficiálna webová stránka mažoretiek NICOL. Sú tam rôzne informácie o vzniku nášho súboru, o našich úspechoch, oceneniach.
Nicolky, túto stránku sledujte pravidelne. Budú tam uverejnené všetky dôležité informácie!
Dúfame, že sa Vám naša stránka zapáči a budete ju pravidelne navštevovať .

 
<< Začiatok < Predošlá 1 2 3 4 5 Nasledujúca > Koniec >>

Zobrazujem 1 - 5 z 22