Hlavná stránka
O škole
Štúdium, odbory
Pripravujeme
Podujatia
Ponuka
Naše úspechy
Napísali o nás
Galéria
Tanečný víkend Tlačiť E-mail

 Sample Image

 Uplynulý víkend reprezentovala tanečná skupina Reflex Základnú umeleckú školu a Mesto Turzovka na tanečných súťažiach. V sobotu 12. 3. 2016 sa zúčastnili celoslovenskej súťaže Považskobystrický pohár, ktorý organizuje Mesto Považská Bystrica v spolupráci s CVČ a Považské osvetové centrum. Dievčatá prišiel podporiť aj primátor Mesta Turzovka  JUDr.  Ľubomír Golis.  Stretli sa tu súbory z rôznych kútov Slovenska.   

 Dievčatá sa predstavili v malých a veľkých formáciach. Domov si priviezli 2. miesto za disco formáciu detí, 3. miesto za malú formáciu detí (Anetka Frolová, Alicka Hrancová, Janka Zavičarová, Lenka Matejíková a Barborka Zbojková), 3. miesto  za malú formáciu junior ( Nikola Kubalová, Tatiana Dorociaková, Kristína Vircová, Barbora Puškárová, Patrícia Saksonová) a 3. miesto za disco formáciu junior.   
     V nedeľu 13. 3. 2016 sa presunuli do Žiliny na tanečnú súťaž Pohyb bez bariér. Aj tu získali strieborné a bronzové ocenenia:
2.miesto - duo disco junior  (Tatiana Dorociaková, Nikola Kubalová), 2.miesto - disco formácia junior Time for us, 3.miesto - duo disco deti (Alica Hrancová, Aneta Frolová), 3.miesto - disco formácia deti Action.
O tom, že nie je jednoduché vystúpiť pred širokým obecenstvom, sa presvedčili naše najmladšie dievčatá, ktoré sa prvý krát zúčastnili na súťaži. Svoje vystúpenie však zvládli bravúrne.
Ďakujeme dievčatám za vzornú reprezentáciu.